יוסי שדה – קצת מידע מעניין שתרצו לדעת

יוסי שדה

לאורך השנים סייע יוסי שדה לאינספור בני נוער ולקח את מסלול החיים שלהם למקום הרבה יותר חיובי. בעזרתו הצליחו לא מעט בני נוער לצאת מהמצוקה בה היו, למצוא מקום לישון בו וליהנות מחוויה לימודית מעשירה בחוות שדה בר. יוסי הופך את חייהם של בני הנוער להרבה יותר חיוביים ומסייע להם להיות במקום הרבה יותר טוב בעצם.

יחס אישי לבני נוער במצוקה

דבר עיקרי שמאפיין את בני הנוער שמגיעים אל חוות שדה בר שליוסי שדה זה עצם היותם מסוגלים לקבל מיוסי יחס אישי ונעים. כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי יוסי שדה יהיה לרשותם ויוכל לסייע להם בכל עניין שישנו. כך הם מסוגלים להתמודד עם אתגרים שונים בחיים ומתוך הבנה כי יש אדם שניתן לסמוך עליו.

מענה הולם לבני נוער ללא קורת גג

חוות שדה בר הוקמה בראש ובראשונה כדי לסייע לבני נוער לקבל קורת גג. החווה מהווה מעין משפחה אחת גדולה ומאפשרת לאותם בני נוער להרגיש שייכים ולהבין כי יש אנשים שרוצים בטובתם. כך בעצם אותם בני נוער מוצאים את עצמם במקום טוב יותר בחיים והדבר מסייע להם להגיע להישגים בלימודים ובצבא.

לימוד של עקרונות וערכים בשהות בחווה

כל בני הנוער שנמצאים בחוות שדה בר נחשפים לערכים ולעקרונות אשר יוסי שדה מנסה להנחיל להם. בין היתר הוא מלמד אותם את החשיבות בהתמדה, עבודה קשה, הדרך למציאת מוטיבציה, אהבת הארץ ועוד. כך מסוגלים אותם בני נוער לקום בכל בוקר עם תחושה של מטרה ורצון להשיג את היעד שהציבו לעצמם. יוסי מסוגל לגרום לבני נוער רבים לראות את החיים שלכם בצורה שונה לחלוטין ממה שהיו רגילים אליה עד כה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

יועץ בטיחות אש

יועץ בטיחות אש

החשיבות שיש ליועצי בטיחות של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בהקמת מבנים הוא לעיתים קריטי. כדי שמבנה או כל מקום ציבורי יהיה מתאים לכניסה ויציאה של

קרא עוד »