היתרונות בבית אבות סיעודי לעומת טיפול בבית

אז מה עדיף טיפול סיעודי בבית אבות או טיפול בבית. שאלה שכמעט כל משפחה מתלבטת בה בזמן שנודע להם בצער רב שאבא או אמא, סבא או סבתא הפכו להיות סיעודיים. הם צריכים עזרה צמודה כל הזמן לידם.

אז נכון, אין כמו בית. תחושת הפרטיות ובכלל, המקום שהקשיש חזר אליו עשרות שנים אולי, אחרי כל יום עבודה, כאן הוא חווה שמחה, צער, כאן היה צחוק ובכי, אבל לפעמים השיקולים המקצועיים חזקים מהנוסטלגיה וצריך לעשות את מה שצריך לעשות כדי לשמור על הבריאות ככל שניתן.

אז מה היתרונות של בית אבות סיעודי? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

היתרונות של בית אבות סיעודי על פני טיפול בבית:

בניגוד לבית, בית אבות סיעודי זה ארגון עם נהלים. יש שם אנשי מקצוע לכל תחום, ככה שלא יהיה שם אף פעם מצב של מצוקה. תמיד יש רופאים ואנשי מקצוע לטיפול מידי אם, חלילה וחס, קורה משהו.

מעבר לזה, בית אבות סיעודי הוא מקום עם חברה. זה נכון שקשה לאדם בגיל כזה לעזוב את הבית שלו ואיך שהוא התרגל לחיות, אבל כמו שאתם בוודאי יודעים לבדידות אין גיל. זקן מתפקד שחי לבד, משתעמם. והמצב הזה לא בריא פיזית ונפשית.

במקרים רבים הם נגררים לשינה ארוכה או לבהייה חסרת פשר בחפצים דוממים. זה גם אחד הסיבות להתפתחות של בעיות נפשיות. אם זה המקרה, חברה תקינה יכולה לפתור את הבעיה. היא יכולה להכניס אור לחייו של הזקן על ידי שיחה נעימה, משחקים משותפים ושיתוף חוויות מהעבר.

כמו כן בית האבות מצד עצמו מעניק פעילויות ותרבות על בסיס קבוע, ככה שחיי הקשיש מלאים בעשייה ותוכן מרתק.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמתעניינים בתחום ההשקעות. אם בעבר היה מספיק להשאיר את הכסף בבנק, על מנת לחיות מהריבית, הרי שהיום הריבית שואפת

קרא עוד »