מהו מספר סושיאל סקיוריטי?

מספר סושיאל סקיוריטי

מספר הביטוח הלאומי שנמצא בשימוש בארצות הברית נקרא בשם סושיאל סקיוריטי נמבר. כל תושב ארצות הברית וכל מי שהורשה לעבוד בגבולותיה צריך שיהיה לו מספר כזה. מספר סושיאל סקיוריטי מאפשר לבצע פעולות רבות וכן לקבל הטבות שונות. לדוגמה, רישום לבית ספר, קבלת רישיון נהיגה, הנפקת כרטיס אשראי, קבלת שירות מספקי חשמל וטלפון ועוד.

סוגים שונים של מספרים

יש הבדלים בין מספרים שונים. הסוג הראשון אינו מכיל הגבלות לנושא עבודה, והוא מכיל את שם בעל הכרטיס. אזרחי ארצות הברית וכן מהגרים בעלי אישור עבודה קבוע יחזיקו במספר זה. מהגרים אשר קיבלו אישור הגירה אך לא קיבלו אישור עבודה יחזיקו כרטיס סושיאל סקיוריטי אשר עליו מופיע כיתוב המגביל אותם מבחינת יכולת לעבוד בארצות הברית. מנגד כרטיס זה מספק להם את ההטבות הנדרשות כדי לחיות בארצות הברית. הסוג השלישי הינו עבור אנשים שיש להם אשרת שהייה וגם אשרת עבודה למשך תקופה מוגבלת.

כיצד אקבל סושיאל סקיוריטי נמבר?

במידה ואתם שוקלים לעבור לגור בארצות הברית למשך תקופה מסוימת אתם צריכים להוציא סושיאל סקיוריטי נמבר. איך עושים את זה? את התהליך צריך לעשות עוד בארץ וזאת באמצעות הקונסוליה האמריקאית. בין היתר תזומנו לראיון. עליכם להגיע עם כל המסמכים הנדרשים והטפסים שתתבקשו להציג.

אפשר לעשות את זה קל יותר!

כדי לעשות את זה קל יותר תוכלו לבחור לעבוד באמצעות חברה מקצועית. חברה כזו מעניקה לכם את השירות הנחוץ על מנת לקבל את הסושיאל סקיוריטי נמבר בקלות רבה. כמו כן תוכלו באמצעות החברה לכוון בצורה מדויקת למספר הנדרש לכם בהתאם לתוכניות שלכם. לפי משך זמן השהות בארצות הברית ורצונכם לעבוד שם בצורה חוקית ולקבל את הזכויות שמגיע לכם.

 

אנשים חיפשו גם: מספר EIN

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

סושיאל סיקיוריטי

מהו סושיאל סיקיוריטי?

הממשל הפדרלי בארה"ב הוא אחד מצורות השלטון המורכבות והמסובכות ביותר בעולם כיום. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על כל מה שקשור לנושאי הגירה ואזרחות.

קרא עוד »