מדריך לזיהוי נחשים, לדעת במקרה חירום מה עושים

כאשר מזהים נחש ארסי חשוב לפעול בחכמה ולדעת בדיוק מה לעשות וכמו כן, חשוב מאוד להזמין לוכד נחשים מקצועי ואמין על מנת שיוכל ללכוד את הנחש. אלו מכם שידעו מה לעשות במצבים כאלה מראש יוכלו להיות בטוחים כי יהיה מדובר בצעד שיביא עמו תועלת עצומה עבורם. כך בעצם תוכלו להציל את החיים שלכם ואולי של הקרובים אליכם.

 

צילום של הנחש שהכיש אתכם

במידה והכיש אתכם נחש ארסי, הדבר החשוב ביותר יהיה לשמור תיעוד של הנחש שהכיש אתכם וזאת על מנת שתוכלו לקבל את הנסיוב הרלוונטי בבית החולים. כך כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי רמת האפקטיביות תהיה מרבית ותוכלו ליהנות מחזרה מהירה לקו הבריאות. בדרך כלל לא יהיה נחוץ להרוג את הנחש ולקחת אותו עמכם וזאת מכיוון שיהיה ניתן לזהות את הנחש ואת הסוג שלו בעזרת תמונה ברורה מהשטח שתיקחו עם המכשיר הנייד.

 

להיות רגועים – עוזר להתפשטות איטית של הארס

אם תיכנסו ללחץ הדם שלכם יתחיל לנוע במהירות בגוף והדבר עלול להוביל למצב לפיו הארס יתפשט במהירות הרבה יותר גדולה וכך ההשפעה והנזק על הגוף יבוא לידי ביטוי מהר יותר. לפיכך יהיה חשוב להיות רגועים וזאת על מנת שהדם ינוע באיטיות. זכרו, אם שמירה על רוגע במצבים כאלה יכולה להציל את החיים שלכם.

 

ניגשים לבית החולים בהקדם האפשרי

כאשר ישנו מצב בו נחש הכיש אתכם, יהיה מוטב מבחינת כל אחד מכם לגשת לבית החולים הקרוב אליכם ובהקדם האפשרי. כל אחד מכם שיפעל כך יוכל לראות בבירור כי הדבר יטיב עמו ובצורה משמעותית למדי. כך תוכלו לקבל את הטיפול הרצוי וזאת כאשר הסיכוי שתהיה השפעה שלילית על המצב הבריאותי שלכם תהיה נמוכה יותר. זכרו, פשוט צריך להגיע במהירות רבה לקבל טיפול רפואי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...