חנות תוספי תזונה שאתם חייבים להכיר

תוספי תזונה נמכרים היום כמו ממתקים. למעשה, זוהי סוג של אופנה לצרוך תוספי תזונה טבעיים. זה מעיד על היותכם בכושר ושומרים על אורח חיים בריא. 

אולם חשוב להבהיר את הנקודה הבאה. תוספי תזונה תמיד פחות עדיפים מאשר תזונה בריאה שמכילה כבר את כל מה שהגוף שלכם צריך.

אז נכון, יש מקרים בהם הרופא הורה לכם על מינונים גבוהים של אומגה 3, אולם, כשזה עדיין לא קרה, מספיק שאתם אוכלים מספיק אוכל ממקורות של חלבון כמו דגים, יהיה לכם גם מספיק אומגה 3 בגוף.

תוספי התזונה הם כשמם, תוספים. הם לא אמורים לעזור למי שמזלזל בתזונה ועושה "השלמת הכנסה" עם תוספים למיניהם.

אז אלו תוספי תזונה נחשבים בריאים ומה ומתי כדאי לצרוך אותם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

תוספי תזונה שאתם חייבים להכיר:

כאשר אתם רוצים לצרוך תוסף תזונה מסוים, עליכם לשקול היטב, האם אתם באמת צריכים את זה. הרבה אנשים, למשל, שנכנסים לשגרת אימונים בחדר הכושר מקשיבים לסרטונים והרצאות שמסבירים להם למה הם צריכים כמויות של תוספים. ברוב המקרים המתאמנים הללו בסך הכול צריכים להקפיד לבצע את התרגילים נכון, לשמור על תזונה נכונה ולנוח מספיק.

אבל במקום זאת, הם צורכים תוספים שהם לא צריכים ולפעמים גם מזיקים. תוספים בריאים הם תמיד יהיו תוספים טבעיים לחלוטין. כיום כל חומר ניתן לייצר במעבדה וניתן להשיג מהטבע. הקפידו שהתוספים שאתם לוקחים יהיו טבעיים. בין אם זה ויטמין C או אומגה 3 או 12B תמיד תקפידו על כך שהתוסף מקורו מהטבע.

ישנם תוספים נוספים שמומלצים על ידי אמיר פרלמן. מדובר על צמחים שקשה לאכול אותם ולכן הם מגיעים בטבליות, אולם הם בריאים מאוד ומומלצים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

בוסטר COSCO – איזה דגם הכי מומלץ?

ישנם מאות דגמים של בוסטרים שניתן למצוא בחנויות. נכון להיום, רובם מתמקדים דווקא בנושאי הבטיחות ברכב ובאופן ההרכבה של הבוסטר והתאמתו למושב הילד. אז איזה

קרא עוד »
יזמות אונליין

יזמות אונליין – קווים לדמותה

יזמות אונליין מנצלת את הגישה לרשת ואת היכולת לפתח נכסים דיגיטליים, ומאפשרת לאנשים לעשות עסקים מוצלחים ולהרוויח כסף, והרבה. כמובן שבדומה לכל תחום מסחר אחר

קרא עוד »