סדנת מכירות

סדנת מכירות

למכור מוצרים או שירות ואפילו להציג יוזמה או לנסות לגייס כסף עבור פרויקט עסקי – זה לא דבר קל, ראו דוגמא בלינק. אנחנו יכולים להחזיק בידינו את המוצר שישנה את העולם, אבל במידה ולא נצליח לשווק אותו נכון הוא יהיה שווה כקליפת השום. מי שיודע למכור, יכול להצליח כמעט בכול דבר שהוא עושה החל משיווק ברשת האינטרנט עד למכירת כפתורים לחולצות. המוכר המושלם הוא מי שיודע כיצד  לסגור עסקה עוד לפני שהתהליך החל. ולשם עלינו לשאוף כשאנחנו משווקים מוצר/ שירות או מנסים לשכנע יזם להשקיע בחלומות שלנו.

אז כיצד עושים את זה?

כולנו יודעים שלכל אדם שנולד יש תכונות מולדות וכאלה שנרכשות. יש את האסרטיביים ביננו שתמיד יהיו מרכז העניינים, יש את מי שאוהב להיות לבד ויש את מי שמתנסה בכול ללא פחד. סדנת מכירות תחזק את התכונות המולדות ותאפשר לשפר יכולות ובכך להצליח. הסדנא תסייע למי שפחות מצליח בתחום המכירות ועליו ללמוד כיצד לחדד את חושיו בנוגע לסגירת עסקאות. 

כיצד בוחרים סדנת מכירות? 

כידוע, סדנאות, הרצאות, קורסים ושאר פתרונות יש אינספור בעוד שכולם מציעים פתרון אינטנסיבי ומהיר ללימוד אומנות המכירה. עם זאת חשוב לדעת שכדי למכור טוב דרוש תהליך, כמו גם כלים מעשיים פרקטיים שיסעו לסגור עסקאות. בחרו סדנא שתתמקד בחיזוק העמדות של המוכרים, בהעצמת יכולות המכירה, באסרטיביות וחיבור למוצר. באמצעות מומחים ושיטות נכונות יכול כל אחד לשווק את עצמו או את המוצר והשירות שלו ובכך להתחיל להרוויח יותר, תוך הגשמת מטרות. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

רוקט פוקט

5 דברים שלא ידעתן על רוקט פוקט

רוקט פוקט הוא אחד מאביזרי המין הפופולריים ביותר עבור נשים. מי שטרם שמעה על האביזר השובב, תשמח לדעת כי מדובר באחד מאביזרי המין הנפוצים והפופולאריים

קרא עוד »
דירות דיסקרטיות במרכז

דירות דיסקרטיות במרכז

שואלים את עצמכם שמא דירות דיסקרטיות בתל אביב ואזור המרכז בהכרח תהיינה יקרות במיוחד? ובכן, אין זה המצב. אם תסתכלו טוב על ההיצע הקיים בשוק

קרא עוד »