בדיקות שגרתיות אצל וטרינר – מה זה כולל?

שירות וטרינרי פתח תקווה

ממש כפי שאנחנו, בני האדם, הולכים לרופאים שונים לבדיקות תקופתיות, כך גם בעלי החיים צריכים בדיקות שגרתיות אצל וטרינר. בדיקה שגרתית מאפשרת לכם לדעת על טיב הבריאות של חיית המחמד שלכם ולפעול בהתאם ובמידת הצורך. לרוב הבדיקות השגרתיות עוברות בצורה חלקה ואינן מצריכות בדיקה מעבר אך ישנם גם מקרים בהם הבדיקה מצריכה מעקב וטרינר, ראו לדוגמה שירות וטרינרי פתח תקווה.

בדיקה שגרתית אצל וטרינר – מה היא כוללת בעצם?

כאשר אתם מגיעים עם הכלב או החתול שלכם לבדיקה שגרתית, הוטרינר מבצע בדיקה של החיוניות שלהם, ימדוד את חום גופם ואת משקל גופם. באם מדדי הגוף שלהם טובים הם ואתם משוחררים ללכת ולחזור לשגרה היומיומית שלכם.

אם זו אינה הבדיקה השגרתית הראשונה, יהיה לוטרינר את כל המידע הדרוש על חיית המחמד שלכם ולפיכך הוא יוכל לזהות כל שינוי פיזי שנעשה ובהתאם לשינוי להתאים טיפול, במידת הצורך. 

מאחר וכל חיה דורשת יחס שונה, כך גם מדדיה יהיו שונים, התזונה אותה היא צורכת והסביבה בה היא מתקיימת. על כן, בדיקה שגרתית אצל וטרינר היא חשובה ולו רק בכדי לזהות סכנה מתקרבת שניתן למנוע עוד בתחילת דרכה. 

אם בדיקות שגרתיות הן משהו שאתם מבצעים באופן קבוע, תרצו לחשוב על מנוי לוטרינר אליו אתם הולכים. כך, גם היו מכוסים מבחינת הבדיקות השגרתיות אליהן אתם מגיעים, מבלי לשלם במעמד הבדיקה, גם תחסכו כסף על תשלום מוקדם ומאוגד של החיסונים השנתיים וגם תהנו משירות פעיל לאורך כל שעות היממה. 

בדיקה שגרתית כוללת בדיקה מקיפה של חיית המחמד שלכם. היא באה לוודא שהכל עובד כשורה ושאין כל בעיה בריאותית הנשקפת לעין. בהתאם למצבה של חיית המחמד יבוצעו הבדיקות השגרתיות ובהמלצת הוטרינר. 

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר http://www.kupet.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

חדרי שינה מעוצבים

5 טיפים לעיצוב חדר שינה

חדר השינה נחשב לחדר האינטימי ביותר בבית ובוודאי לחדר פרטי שאליו מגיעים בעיקר בני הזוג. בני הזוג רוצים לעצב אותו בהתאם לטעמם האישי על מנת

קרא עוד »