גרילנדה איכותית – כמה היא עולה?

גרילנדה איכותית

גרילנדה היא שרשרת הבנויה בדרך כלל מכבל יצוק מגן מים ועליה ממוקמות נורות אשר מאירות את החצר, הגינה, הפטיו ומקומות נוספים בהתאם לבחירתו של הלקוח באתר http://www.lahavmeir.com למשל.

גרילנדה איכותית

במקרים רבים הדיירים מעוניינים להאיר אזור מסוים אשר שייך לבית כמו המרפסת אך הוא חיצוני או את הגינה הן בבית פרטי והן בבית משותף. המטרה היא שהמקום לא יהיה חשוך לחלוטין וכך מי שמגיע ייהנה ממעט אור כך שיוכל לראות את המרחב.

הגרילנדה כמו כאן משמשת גם כמקור של אור וכקישוט כאשר יש בגינה אירוע או מסיבה. הדיירים תולים מקצה לקצה את שרשרת הנורות כך שהן ממוקמות מעל ראשיהם של המשתתפים ומעל הריהוט כמו השולחנות והכיסאות.

אופציה נוספת היא הורדת השרשראות מהקומה העליונה בבית המשותף ועד הקומה התחתונה כדי לציין חגיגה כמו בערב יום העצמאות, משלשלים בעדינות את השרשרת בלי לשבור כמה נורות בדרך ונהנים מתאורה אשר מוסיפה יופי רב לכל בניין.

עלות של גרילנדה 

העלות של רכישת גרילנדה תלויה באורכה ובטיב הנורות והכבל. 

  • גרילנדה באורך 5 מטר הכוללת נורות 27 E  המותקנות על כבל יצוק ומגן מים עולה 69 ₪ בתוספת עלותן של הנורות.
  • גרילנדה באורך 10 מטר אשר הנורות בה נדלקות באופן אוטומטי עם רדת החשיכה ונותרות פעילות עד שמונה שעות לאחר טעינה מלאה, גם אם יורד גשם, עולה 99 ₪.
  • גרילנדה אשר כוללת עשרה נטיפים בתזוזה ועד 60 לדים סולאריים צבעוניים, העלות היא 119 ₪.
  • גרילנדה הכוללת שמונה נורות לד שקופות, בגוון צהוב או לבן העלות היא 84 ₪.
  • גרילנדה הכוללת 25 נורות גלובליות טונגסטן המיועדת לתלייה במקומות חיצוניים כמו חצר וגינה העלות היא 94 ₪.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מחיצות למשרדים

מחיצות למשרדים

היום ניתן למצוא ברוב המשרדים חלל עבודה משותף. אם בעבר היה נהוג לחלק את החלל למשרדים, הרי שהיום הרבה יותר מקובל לעבוד באופן ספייס. בצורה

קרא עוד »
השקעה בבתי אבות באנגליה

השקעה בבתי אבות באנגליה

בתקופה האחרונה, אנו עדים להתפתחות מואצת של ענף ההשקעות בדיור מוגן באנגליה. נקודת הציון הראשונה שגרמה לשינויים בבתי האבות באנגליה, התרחשה בשנת 2008, עת הודיעה

קרא עוד »