למה מטפלים ברפואה משלימה חייבים לרכוש ביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית

בתרגול רפואה הוליסטית, אתם מגיע ללב העניין עם המטופלים שלכם, מגלים את גורם המחלה ומשתמשים בגישה טבעית שלמה כדי להביא לריפוי. גם תחום הרפואה ההוליסטית הולך וגדל, שכן יותר אנשים מחפשים דרכים חלופיות למצוא הקלה מעבר לנטילת תרופות מרשם.

למה מטפלים ברפואה משלימה חייבים לרכוש ביטוח אחריות מקצועית? |

רפואה הוליסטית כמו משאז' ועיסוי מכל הסוגים, מביאה לעולם הרפואה תוספת אדירה של שיטות ריפוי שונות וטובות.

אך למרבה הצער, לא משנה עד כמה אתם מאומנים או כמה טובים קשרי הלקוחות שלכם, פגיעות, רשלנות רפואית ודברים לא צפויים אחרים, יכולים להתרחש. כן, אפילו לכם ולכן צריך ביטוח למעסים.

כיסוי ביטוחי לכל שיטות הרפואה |

ללא קשר לגומחה בה אתם מתאמנים – בין אם היפנוזה או כל תחום אחר של טיפול טבעי בבריאות – ביטוח אחריות מקצועי, מגן עליכם מפני טענות שליליות נגדכם – בצדק או שלא.

הוא מכסה הוצאות הגנה ופסקי דין כתוצאה מליטיגציה. כיסוי זה משלם לכם ונותן החזר יומי בגין שכר אבוד כתוצאה מהגנה על עצמיכם בבית המשפט. זה כיסוי שאי אפשר להרשות לעצמכם להיות בלעדיו!

מי צריך ביטוח רפואי |

אתם יכולים לקנות ביטוח אחריות לעוסקים ברפואה הוליסטית במחיר סביר ומקיף באופן מקוון תוך דקות ספורות, ותקבל את הפוליסה והוכחת הכיסוי שלכם בדוא"ל. חברות הביטוח מקלות על כך, כדי להגן על עצמכם מפני השפעות פוגעות בתביעת רשלנות רפואית.

כיסוי בריאות אישי |

כחלק מתיווך הביטוח העצמאי, אתם יכולים לסמוך על חברות הביטוח כשותפי הביטוח המהימן שלכם. תהליך ההרשמה המקוון הייחודי, הופך את בחירת הכיסוי הנכון לחוויה מהירה יותר, חכמה וקלה יותר. נסו אותם.

לפרטים נוספים >>

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

בודק שכר מוסמך

מה עושה בודק שכר מוסמך

לפני מספר שנים, חייב משרד העבודה את בעלי העסקים להתאים את גובה השכר של העובדים בהתאם למקצוע שלמדו. בודקי חשבון נשכרו לשם כך וזו חלק

קרא עוד »