הדפסת פנקסי צ'קים – לחסוך בתשלום לבנק

הדפסת פנקסי צ'קים

המגמה של כל לקוח היא להפחית בהוצאות עבור עמלות וריביות בבנק. נושא נוסף שאותו הוא מעוניין להוזיל הוא העלות של הדפסת פנקסי צ'קים מעוצבים

העלות שלהם בבנק היא גבוהה יותר מהעלויות בבית הדפוס ולכן לקוחות רבים מעדיפים לבצע את ההזמנה בבית הדפוס מה גם שהאספקה שם היא הרבה יותר מהירה והנציגים של בית הדפוס מעבירים את המשלוח למשרדי הלקוח.

הדפסת פנקסי צ'קים 

מרגע קבלת ההזמנה נציגי בית הדפוס מבצעים כמה פעולות מקצועיות כדי לקדם את התהליך. הם פועלים מול הגורם הנכון בסניף הבנק כדי לקבל אישור על הפס המגנטי ועל ספרור ההמחאות. עם קבלת האישור מתחיל הליך ההדפסה שמסתיים תוך פרק זמן קצר מאד.

ההמחאות המעוצבות מודפסות בהתאם לדוגמה הקודמת שלהם המכילה את כל המידע רק יש שינויים בנושא ספרור ההמחאות על הפס המגנטי. אם לא קיימות המחאות קודמות, מכינים עיצוב גרפי חדשני עבור הלקוח.

נתונים טכניים על הצ'קים 

כל ההמחאות מודפסות על פי תקן 501 תוך שימוש בנייר ביטחוני למניעת זיופים ולמניעת מחיקת המידע על ידי קרני השמש UV. אם מדובר בעסק, מדפיסים לוגו על רקע מים ומעליו הולוגרמה או לחלופין הטבעה מרשימה בצבע זהב או בצבע כסף.

תהליך ההדפסה גם במקרה של הדפסת צ'קים בדידים הוא די מהיר ומתבצע באמצעות מכונות הפועלות בטכנולוגיות חדשות ולכן תוך זמן קצר כל הכמות שהוזמנה מוכנה והמשלוח יוצא לדרך. 

המידע המופיע על פנקסי הצ'קים אם מדובר בעסקים מתממשק לתוכנות הנהלת החשבונות. יש בין ההמחאות קו תלישה שנוח מאד לתלוש חלק אחד של ההמחאה כדי להעביר אותה לספק או לכל גורם אחר. 

הלקוחות מרוצים מהתהליך מול בית הדפוס, כיוון שבכך הם חוסכים כסף.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

שטיח טלאים

שטיח טלאים – דגשים לפני קנייה

שטיח העשוי היטב, הופך להיות ירושה משפחתית מיידית שתוכלו להעביר לאורך הדורות. הבחנת ההבדל בין שטיח נחות לשטיח איכותי, יכולה להיות קשה אפילו עבור הקונים

קרא עוד »