הסכם ממון לאחר נישואין

הסכם ממון

ניסוח של הסכם ממון לאחר נישואין נחשב לפחות נפוץ בהשוואה להסכם טרם הנישואין, אם כי במידה ובני הזוג מסכימים לניסוח הסכם הממון, אין שום בעיה לעשות זאת. כדי לנסח את ההסכם בצורה חלקה וללא בעיות בדרך, כמובן שצריך שתהיה הסכמה בין הצדדים, ולפיכך זה משהו שצריך לקחת בחשבון על מנת לוודא שהכול יתבצע כשורה.

רצוי לבחור בעורך דין ששני הצדדים רוצים ולתכנן את ההסכם יחדיו. כך ניתן להבטיח שביעות רצון של כולם ולדעת שההסכם יוכל להיות מנוסח בצורה מספיק טובה בסופו של דבר. כך שזה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון.

ניסוח הסכם בסיוע עורך דין

כדי שתוכלו לנסח הסכם ממון לאחר נישואין שיהיה קביל משפטית, יהיה עליכם לוודא שאתם עושים את זה בסיוע של עורך דין שלמה לוי, שמתמחה בניסוח של הסכמי ממון. הוא יוכל לדאוג לכך שההסכם מנוסח בצורה כזו שתתאים לשני הצדדים ותוכל להיות קבילה מבחינה משפטית.

תעשו לעצמכם טובה ותוודאו שאתם פועלים בצורה חכמה על מנת לנסח את ההסכם ולעשות כל מה שצריך על מנת למנוע אי נעימויות עתידיות. ככל שתקפידו לעשות את זה מוקדם יותר, כך תוכלו למנוע בעיות עתידיות ולדעת שאתם פועלים בצורה מושכלת מבחינתכם במישור הזה. כך שאין ספק שיהיה כדאי לכם לקחת זאת לתשומת ליבכם.

מנועים סכסוכים עתידיים

אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מתעסקים בעתיד עם חלוקת הרכוש ורבים על אינספור דברים בבית המשפט, הרי שתוכלו להקל על עצמכם במידה רבה בעזרת ניסוח של הסכם ממון לאחר נישואין אשר יופיעו בו כל הסעיפים הרלוונטיים לחלוקת הרכוש והנכסים בהם אתם מחזיקים. זה פשוט יוכל למנוע מצבים שבהם תצטרכו להסתכסך על הרכוש.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

הלוואת גישור

הלוואת גישור

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים, אשר בוחרים לקחת הלוואת גישור. מדובר על הלוואות אשר אמורות לגשר על הפער בתזרים המזומנים, לצורך ביצוע של

קרא עוד »
יפוי כח מתמשך

איך עושים ייפוי כוח מתמשך?

היום ניתן למצוא בארץ יותר ויותר אנשים שבוחרים לערוך לעצמם ייפוי כוח מתמשך. מדובר למעשה על מסמך משפטי, שמטרתו לאפשר לכל אדם מעל גיל 18,

קרא עוד »