פרויקט פארק בבלי – שווה לראות בעיניים

פארק בבלי

רוצים להשקיע את הכסף שלכם ברכישה של נכס בפרויקט נדל״ן יוקרתי. פרויקט פארק בבלי עשוי להיות המקום שבו תרצו להשקיע את כספיכם. הוא מוגדר כפנינת נדל״ן שמציעה שפע של יתרונות לאלו שבוחרים להשקיע בה או להפוך אותה למקום מגוריהם.

הפרויקט תוכנן על ידי האדריכלית גל נאור, בתו של יצחק תשובה. היא ניסתה להקפיד על סטנדרט של בניה אקולוגית ולעצב דירות שמדגישים את החיבור של בני האדם לטבע. ההשראה הזו הובילה אותה לתכנן 4 דגמים של דירות שמבוססים על האלמנטים של כדור הארץ – אוויר, אדמה, אש ומים.

פרויקט נדל״ן שיגרום לכם לפעור את הפה

כבר מהרגע הראשון שתגיעו למקום הפרויקט תבינו כי מדובר בסטנדרט אחר לגמרי של בניה. לא רק שהפרויקט עצמו נבנה בקפידה ותוכנן למשעי, אלא שגם המיקום שלו, בלבו של פארק ירוק ובסמוך למרכז התרבות והפנאי של תל אביב, הופכים אותו לבחירה יוצאת מן הכלל הן בעבור משקיעים והן בעבור אלו שמחפשים דירה למגורים.

אם תרצו להתרשם מהפרויקט, אתם מוזמנים להגיע למקום לאחר שתקבעו פגישה על מנת להתרשם מהמתקנים והדירות בו. אנו בטוחים שלא תהיו מאוכזבים מרמת הבניה וכל מה שיש לפרויקט הזה להציע. לא בכדי הוא נחשב לבחירה מועדפת בקרב אנשים אמידים שרוצים להשקיע את הכסף שלהם.

קונים נכס נדל״ן בפרויקט אטרקטיבי

במידה ואתם הולכים להשקיע סכומי כסף משמעותיים ברכישה של נכס נדל״ן, אז דעו לכם כי פרויקט פארק בבלי עשוי להתברר כהחלטה הטובה ביותר שתוכלו לחשוב עליה. בכל אופן, כמובן שהדרך הטובה ביותר לדעת בדיוק עד כמה הפרויקט הזה מתאים לכם היא לבקר במקום ולהתרשם ממנו במו עיניכם, כדי לקבל החלטה מושכלת.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מעשנת בשר

למה צריך מעשנת בשר?

הקהל הישראלי אוהב מאד לבלות בחיק המשפחה והחברים, ובעיקר אין חגיגה בלי בשר צלוי ועסיסי, וכך ניתן לראות בגינות וממרפסות רבות כמו כאן את מעשנות

קרא עוד »