בגרויות אונליין – הפתרון המושלם ללימודים בקורונה

האם שמתם לב שכמעט שנה עברה מתחילת המגיפה הנוכחית? זה לא נראה שמשהו הולך להשתנות בזמן הקרוב. 

בישראל לפחות המצב הוא שעושים סגר במשך חודש וחצי, מורידים את מספר החולים ליום, ולאחר כמה חודשים שהמספרים עולים בצורה מפחידה, מחזירים את הסגר עוד פעם.

בכל הזמן הזה בתי ספר מושבתים והנזק הוא עצום במערכת החינוך.

אז איך אפשר להתקדם בכל זאת בתקופה הזו? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

בגרויות אונליין:

אם תבחנו את ההתקדמות בלימודים של ילדכם, תגלו שזה פשוט בדיחה. ההוראות במערכת החינוך הן לתמוך בילדים ובנערים גם מנטלית, משום שחוסר המסגרת גורם לבעיות קשות, בטח ובטח בבתים לא יציבים.

שיעורי ההתאבדות עולים, בעיות חדשות צצות כל יום, וכל אלו מובילים לנקודה הבאה. ההתקדמות הלימודית נעצרה. כמעט שנה שלמה שאין שום התקדמות. 

בגלל זה, אם אתם הורים שאכפת להם באמת, הגיע הזמן לפעול בצורה עצמאית. לקדם את הילד במקביל לתוכנית הלימודים בבית הספר או בנפרד.

כיום אפשר להשיג תוכנית ברורה וישימה של לימודי בגרות אונליין. לא מדובר רק על קורסים אונליין שאולי יקשו על התלמיד, ישנם מורים שיוכלו ללמד את הילד שלכם בצורה אינטנסיבית ממש כמו בכיתה תמורת תשלום. 

ככה, אחרי שהתקופה תעבור מי יודע עוד כמה זמן, הילד שלכם יהיה במקום שהוא אמור להיות מבחינה לימודית. 

אין ספק שזה מאתגר, אבל אם הילד מוכן לשתף פעולה או אפילו רוצה התקדמות, צריך לאפשר לו את זה. השנים האלו קצרות וההתקדמות של הילד או הילדה היא חשובה ביותר.

לסיכום, נכון להיום, במצב הנוכחי קשה לסמוך על מסגרת הבית ספר ושיעורי הזום, מומלץ לדאוג להשלמת הפערים אצל הילדים בצורה עצמאית כדי שיוכלו לעבור את מבחני בגרות במתמטיקה, אנגלית או כל מקצוע חשוב אחר בקלות ובמהירות..

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

רישוי עסק בראשון לציון

רישוי עסק בראשון לציון

רבים בוחרים להתיק את מקום מגוריהם לראשון לציון כיוון שהם מוצאים בה את מירב יתרונותיו של המרכז מצד אחד אך היא עדיין שומרת על הפשטות

קרא עוד »
השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמתעניינים בתחום ההשקעות. אם בעבר היה מספיק להשאיר את הכסף בבנק, על מנת לחיות מהריבית, הרי שהיום הריבית שואפת

קרא עוד »