למה כדאי להשתמש במאגר פעילויות odt לילדים

מאגר פעילויות odt לילדים

ילדים אוהבים לשחק, זאת עובדה. באמצעות המשחק הם מוציאים את האנרגיות והאדרנלין שיש להם, וכך מעבירים את הזמן בהנאה ובשמחה גדולה כמו שילדים אוהבים לעשות. בעידן הדיגיטלי של היום כמעט כל המשחקים הפכו להיות ממוחשבים, כך שפעולות המשחק של הילדים הן כבר לא אקטיביות ופיזיות אלא מתמקדות בעיקר בהחלקת האצבעות על גבי המסך, שימוש בג'ויסטיק משחק או פעולות אחרות שמתבססות בעיקר על ישיבה.

זוהי הסיבה מדוע פעילויות ODT הן פעילויות מומלצות לילדים בכל שכבת גיל, כיוון שבאמצעותן הילדים לא רק יפעלו באופן פיזי אלא גם היכולות הרגשיות והקונטיביות שלהם יכנסו לפעולה.

מהן פעילויות ODT

פעילויות ODT לילדים אלו הן אימונים ותרגולים המתרחשים במקומות פתוחים, ולא במקומות סגורים כמו בית, בית ספר, מתנ"ס וכו'. הרעיון הוא להוציא את הילדים מאזור הנוחות אליו הם רגילים, כך שהחשיבה שלהם תהיה יותר משוחררת וכך היכולות שלהם יבואו לידי ביטוי בצורה טבעית וכיפית.

במהלך הפעילות הילדים ייהנו ממגוון משחקים קבוצתיים ומגבשים הכוללים גם משחקי לוח ענקיים, כך שכל משחק ומשימה תקנה לכל אחד מהם ערכים אישיים וחברתיים חשובים כמו עבודת צוות, שיתוף פעולה, חשיבה יצירתית, ביטחון עצמי והעצמה אישית.

כך תבחרו פעילויות ODT איכותיות

הפעלות ODT יכולות להיות רעיון נהדר לכל חגיגה ואירוע חברתי ראו באתר https://www.odteam.co.il, בין אם מדובר על מסיבות כיתה, ימי כיף או אפילו הפעלות מיוחדות ומקוריות לימי הולדת. כדי לבחור את הפעילות הטובה ביותר, מומלץ לוודא כי במהלך המשחקים יהיו כל העת מנחים מקצועיים בעלי רקע בחינוך שילוו ויעזרו לילדים. כדי שהמשחקים יהיו אפקטיביים כמה שיותר, יש להעדיף פעילויות המתבצעות בקבוצות קטנות עם יחס אישי והמון תשומת לב לכל ילד.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מחירי ציוד IT

כאשר אתם רוצים לרכוש ציוד IT לעסק שלכם, אתם כמובן רוצים לוודא שאתם מקבלים ציוד איכותי, אולם לא פחות חשוב מזה המחיר.  בפרט אם העסק

קרא עוד »
קניית בית

קניית בית – דגשים חשובים

אחד התהליכים המורכבים בחיים הוא תהליך של קניית בית או דירה. בשלבים הראשונים, עוד לפני שבכלל נגיע לשלב שבו אנו מעוניינים לבצע קנייה של ממש,

קרא עוד »