ייעוץ משכנתא – כל אחד צריך יועץ טוב

רוצים לקחת משכנתא? אין עוררין על העובדה כי זה צעד משמעותי מאוד מבחינה כלכלית. כי המשכנתא שאתם לוקחים היום, זו המשכנתא שאתם עומדים לשלם עליה בעשור ואולי אפילו בעשרים או שלושים השנים הבאות. כך שאתם בעצם קובעים את עתידכם ומכריעים לגבי אחת ההוצאות הגדולות והמשמעותיות שלכם. היות שאלו הם פני הדברים חשוב מאוד לזכור כי לא צועדים אפילו צעד אחד ללא ייעוץ מקצועי של יועץ בתחום שמכיר היטב את השטח ואת התמונה. כי משכנתא חייבים לקחת בשימת לב רבה ועם הרבה הבנה בתחום.

אולי להתייעץ עם יועץ מטעם הבנק?

קיימת אופציה אחת שמוכרת לכולם, והיא לפנות להתייעץ עם גורם בנקאי. נכון, הוא איש מקצוע ויכול להיות שיש לו המון ידע רלוונטי. אבל לפני הכול אנחנו צריכים לעצור ולהזכיר לעצמנו שאנחנו חייבים לצידנו גורם שהוא חסר אינטרסים. כלומר, יועץ שהוא אתנו ואתנו בלבד. יועץ שאין לו טובת הנאה אחרת מלבד התועלת שהוא מעניק לנו. וכאשר מתנהלים מול יועץ מטעם הבנק עלולים לקבל ייעוץ שהוא נוטה יותר לטובת הבנק והרווחים שלו. דבר שהוא כמובן לא כדאי לכם. הווי אומר שלא נכון להסתמך על יועץ מטעם הבנק. אלא נכון לפנות אל יועץ טוב שיוכל לכוון אותנו בצורה שתהיה לנו כדאית ורווחית ביותר.

יועץ טוב שיעשה עבורכם את הטוב ביותר

בתחום המשכנתאות אין נוסחה אחידה שמתאימה וטובה לכולם. כל אחד צריך למצוא את התמהיל שמתאים לו ואת אפשרויות הפריסה שתשתלבנה בחיים הכלכליים שלו. היות שכך נכון שכל אחד יפנה אל יועץ משכנתאות מומלץ שיבנה יחד אתו בהתאם לנתונים את המשכנתא ההולמת. התוצאה עשויה להיות משתלמת ומותאמת, וכמובן – חסכונית. קראו כאן מידע נוסף על תחום המשכנתאות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

גניבה ממעביד

מה נחשב לגניבה ממעביד?

אחת העבירות הכי חמורות בספר החוקים היא גניבה. מדובר בעבירה שדינה יכולה להיות מאסר למשך מספר שנים רב. זה כמובן תלוי בשאלה מה ערך הפריטים

קרא עוד »
סדנת מכירות

סדנת מכירות

למכור מוצרים או שירות ואפילו להציג יוזמה או לנסות לגייס כסף עבור פרויקט עסקי – זה לא דבר קל, ראו דוגמא בלינק. אנחנו יכולים להחזיק

קרא עוד »