איך לבחור ביטוח רפואי? 4 פרמטרים חשובים

איך לבחור ביטוח רפואי?

מתכננים לעשות ביטוח רפואי בזמן הקרוב? כדאי לכם לוודא כי אתם בוחרים אותו על פי מספר פרמטרים פשוטים עליהם נפרט במאמר הבא. כך תוכלו להיות בטוחים כי הביטוח שלכם באמת יהיה משתלם וכזה שמצדיק את ההוצאה הכספית החודשית. קראו בהרחבה איך לבחור ביטוח רפואי?

רמת הכיסוי של הביטוח הרפואי

פרמטר בסיסי יהיה היקף הכיסוי של הביטוח הרפואי. כדי לדעת מה מציעים לכם, בחנו בראש ובראשונה את רשימת המחלות שמכוסה על ידי הביטוח ונסו לוודא כי היא מכילה כמות מכובדת של מחלות נפוצות וזאת בייחוד כאשר משווים אותה לרשימות של חברות ביטוח אחרות. כך תוכלו לקבל הבנה כללית בנוגע לאיכות הביטוח.

זמן צפוי לקבלת מענק עקב מחלה

היבט נוסף שיהיה כדאי לבחון מקרוב יהיה פרק הזמן הצפוי מרגע שליחת הבקשה ועד שתוכלו לקבל תשלום מחברת הביטוח. עליכם לברר כמה זמן עליכם יהיה לחכות עד אשר תוכלו לקבל את הכסף במידה ושלחתם הוכחות וזאת לצד כל אסמכתא נוספת שתהיה נדרשת. תמיד כדאי לבחור בחברה שמספקת מענה מהיר ככל הניתן.

ייעוץ רפואי – שימו לב אליו

רכישה של ביטוח רפואי שמגיע עם ייעוץ רפואי יכולה להיות בחירה חכמה מאוד מצדכם. כך תוכלו להתייעץ עם רופאים מובילים במקרה של חוסר וודאות או רצון להבין טוב יותר את מצבכם הרפואי והדבר יוכל לאפשר לכם ליהנות משקט נפשי רב.

ללא ספק תרצו לחפש אחר חברת ביטוח כמו MyExpert, שמציעה בין היתר שירותי ייעוץ רפואי מסביב לשעון וזאת כדי שתמיד יהיה לכם אל מי לפנות במידת הצורך. כך תיהנו משקט נפשי וידיעה כי אתם לא רק מכוסים מפני מחלות אלא גם יש לכם עם מי לדבר בכל שעה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נולד בלוד ב- 18 במאי 1971, לשני הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה- 50. הוא סיים את לימודי התיכון שלו במגמת אלקטרוניקה ומחשבים

קרא עוד »
קורס שמאות

קורס שמאות

קורס שמאות נחשב לאחד הקורסים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות, היות ודובר על קורס איכותי ומקיף, המספק מקצוע משתלם ומרתק לחיים. לא מעט אנשים מעבירים את

קרא עוד »