איך לבחור ארון לחדר השינה

אחד מפריטי הריהוט הכי חשובים עבור חדר השינה הוא ארון הבגדים. אבל, איך בדיוק יודעים איזה סוג של ארון לבחור כשאר יש כל כך הרבה חנויות שמוכרות כל כך הרבה דגמים? הנה כמה פרמטרים עיקריים לבחירה שתתאים.

 

מודדים את החדר

לא כל חדר שינה מגיע באותן המידות, ושי הבדל גדול בין חדר שינה של הילדים לבין יחידת הסוויטה של ההורים, בעיקר בבתים חדשים שנבנים. דבר זה אומר כי טרם הבחירה של ארון בגדים עבור חדר השינה זה חשוב לבצע מדידה של הקירות של החדר, כדי להבין איזה גודל של ארון יהיה הכי מתאים.

 

בוחנים חלוקה פנימית

ארונות הבגדים שנמכרים היום מגיעים לא רק בכל מיני גדלים אלא בכל מיני סוגים של חלוקה פנימית אפשרית. זה עדיף לבחור ארון שבו יש כמה שיותר גמישות מבחינת החלוקה הזו, על מנת שתהיה הלימה מלאה בין מה שקיים שם לבין מה שצריכים. יש ארונות עם יותר מדפים, ארונות עם יותר מגירות ארונות שבהם יש מראה מבחוץ. כל אחד מאלה משנה את הנוחיות של השימוש, וזה חשוב לוודא מה צריכים מבפנים, ולא רק מבחוץ.

 

סוג הדלתות

הארונות של הבגדים יכולים להגיע עם דלתות פתיחה על גבי ציר או עם דלתות הזזה, שהן מאוד מודרניות ומועדפות במקרים רבים. הדלתות של ההזזה מאפשרות מראה הרבה יותר אחיד וחלק שנותן תחושה של מרחב, לצד אפשרות של הצבת ארון גדול שבו הדלתות לא מפריעות במקרה של חלל חדר קטן.

 

העיצוב הכללי של הארון

ארונות בגדים מגיעים בכל מיני סגנונות של עיצוב. יש כאלה בסגנון יוקרתי, כאלה בסגנון כפרי וכאלה שמתאימים אל הסגנון הקלאסי או המודרני. זה עדיף להתאים את הארון אל הסגנון האישי ואל העיצוב הכללי של חדר השינה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נולד בלוד ב- 18 במאי 1971, לשני הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה- 50. הוא סיים את לימודי התיכון שלו במגמת אלקטרוניקה ומחשבים

קרא עוד »