איך הקורונה השפיעה על עולם הקריפטו?

איך הקורונה השפיעה על עולם הקריפטו?

ינואר של שנת 2020 ייזכר לעוד שנים ארוכות, כנקודת המפנה הכי חשובה בחיים החברתיים של העולם המודרני. בין ליל, נתגלה לפני אוכלוסיית העולם איום נגיף קורונה והמושג "ריחוק חברתי" נכנס בסערה לחיינו. ההשפעות של נגיף קורונה הן מרחיקות כלת, ובפרט על עולם המסחר וההשקעות, קראו בנושא. כאשר אי אפשר ללכת לקנות סחורה בקניונים, יותר ויותר אנשים עובדים לרכוש סחורות באופן וירטואלית. כתוצאה מכך, ערכו של עולם הקריפטו רק הולך ועולה, עם כמות משקיעים חדשים שצוברת תאוצה מיום ליום ומשנה לגמרי את כללי המשחק.

המסלול המהיר למחסר בקריפטו – בחסות נגיף קורונה

ההיתכנות של מחסר במטבעות וירטואליים הפכה ראלית הרבה יותר לאור משבר קורונה, מתוך שלוש סיבות:

  1. האצת הפיתוחים הטכנולוגיים ליצירת ריחוק חברתי. ככל שיש אפליקציות לניטור מיקום או לתיעוד כניסת לקוחות אל תוך שטחי מסחר, קל לשלב גם אמצעי תשלום וירטואליים שהולמים את עולם הקריפטו. ואם קל לשלם בביטקוין, יש ביקוש גדול יותר לרכוש את המטבעות האלו.
  2. הדרישה של אזרחי העולם למצמצם את השהייה במרחב הציבורי, והעלייה בביקושים לרכישות של מוצרים וירטואליים. אם יש פעילות וירטואלית יש היתכנות וצורך גם במטבעות וירטואליים.
  3. היכולת לרכוש בקלות יחסית, ובפעולה אחת מכל מקום ברחבי העולם, מטבע קריפטוגרפי שמתאים לשימוש גלובלי, הופכת את המטבעות הווירטואליים למוקד תשומת הלב של המשקיעים בעת הזו.

השקעה בהווה – עם רווח עצום בעתיד

עולם הקריפטו כבר הוכיח בעבר, שקל מאוד לראות תשואות מדהימות במטבעות השונים בתחום. ולכן, גם אתם, כמו משקיעים רבים רוצים לנצל את הכספים הפנויים שנותרו מימי הבידוד, כדי לאגור לעצמכם כמה מקורות השקעה איכותיים שיכולים להפוך ביום מן הימים לסכומי כספים נכבדים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

בית חכם

בית חכם – למה זה טוב?

אין לכם מושג האם בכלל יהיה כדאי לכם להתקין מערכת בית חכם ולמה זה טוב בכלל? ובכן, אם לומר זאת בקצרה, יש מספר יתרונות שהופכים

קרא עוד »