איך בוחרים אוכל לגורי כלבים

אוכל לגורי כלבים

גורי כלבים הם יצורים תמימים, מתוקים, מכוסי פרווה רכה וריחנית, שאתם רק רוצים להרים, ללטף, לחבק ולטפל בהם כמיטב יכולתכם. אבל מלבד היותם מתוקים להפליא, גורי כלבים גם צריכים תנאי גידול מיוחדים, כדי לגדול באופן אופטימלי.

אז איך יודעים איזה מזון גורים הכי מתאים לגורי כלבים?

מזון לגורי כלבים – לעזור להם לגדול נכון

כמו כל יצור בתקופה המוקדמת של חייו, גם גורי כלבים זקוקים לאהבה, חום, דאגה וטיפול מסור כשהם צעירים. הגוף שלהם עובר שלבים אינטנסיביים של גדילה והתפתחות, מערכת החיסון שלהם נבנית ומתחזקת.

תזונה נכונה בגילאים צעירים אצל גורי כלבים, כמו אצל כל גור ותינוק, מאפשרת לו להפוך לבוגר חזק, בריא, יציב, חסון ושמח ולכן בחירה של אוכל מתאים לגורי כלבים, משפיעה ישירות על הבריאות התקינה שלו בעתיד.

להתייעץ עם מי שיודע

הדרך המומלצת ביותר לבחור מזון גורים איכותי, שמתאים בדיוק לגור שלכם, היא על ידי התייעצות עם הווטרינר שלכם. הוא יכול להמליץ על אוכל יבש לכלבים המתאים בהתאם לגזע, המשקל והגיל של הגור שלכם, אם הוא זקוק לחיזוקים תזונתיים וכן הלאה.

בהתאם להמלצות הווטרינר, אפשר לבדוק בחנות מתאימה, אם יש להם מזונות העונים על הצרכים שלכם ואז נותר לכם לבחור לפי טעם, גודל, מחיר ומותג.
בכל מקרה, מזון לכלבים איכותי, הוא בדרך כלל יקר יותר, אבל כדאי שלא להתפשר לטובת המחיר, כי מזון איכותי משפיע על בריאות הכלב לטווח ארוך מאוד.

לסיכום

בחירת מזון לגורי כלבים נשענת על המשקל של הגור, מצבו הבריאותי ועל הגזע אליו הוא משתייך. משום כך, מומלץ להתייעץ עם וטרינר על בחירת המזון המתאים לו ביותר ולא להתפשר על מזון איכותי. צרו איתנו קשר למידע נוסף!

> אנשים התעניינו גם בגדר לגורים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

אוהלים למסיבות

אוהלים למסיבות

רוצים לעשות את האירוע המושלם ביותר? מחפשים מקום מגוון כדי שבו תוכלו להפיק אירוע יוצא דופן? במאמר זה נספר לכם על האפשרויות העומדות בפניכם וניתן

קרא עוד »