פוליסה פיננסית בחברת ביטוח

פוליסה פיננסית בחברת ביטוח מהווה אפיק השקעות חשוב וחיוני, שכל אחד חייב להכיר. אם בעבר רוב האנשים החזיקו את הכסף שלהם בבנק, היות והוא העניק להם תחושת ביטחון, היום ניתן כבר לראות לא מעט אנשים, שבוחרים להעביר את החסכונות שלהם לחברות הביטוח המובילות. מדובר על מכשיר פיננסי אטרקטיבי ומשתלם, המסוגל לספק תשואה גבוהה ויציבה יחסית, ללא סיכונים מיותרים וללא עמלות גבוהות ולא ברורות. חשוב להבין כי לכל אחד יש את האופי האישי שלו, ולכן יש צורך להתחשב בתכונות האופי האלו, על מנת לבחור את סוג ההשקעה המתאים ביותר עבורכם. למשל, אנשים שחייבים לחוות אדרנלין, יעדיפו להשקיע במניות, בעוד שאנשים שזקוקים לשקט הנפשי שלהם, יעדיפו השקעות סולידיות יותר. בכל מקרה, כדאי להכיר את האופציות השונות המוצעות דרך חברות הביטוח המובילות, היות וישנם מסלולי השקעה שונים וכל אחד יכול לבחור את האופציה האידיאלית עבורו.

 

פוליסה פיננסית בחברת ביטוח – תחליף מעולה לכל ההשקעות הרגילות

כאמור, כל אחד חייב להשקיע בהתאם לאופי שלו, לאישיות שלו וכמובן לנסיבות החיים שלו. למשל, אנשים מבוגרים שמתקרבים לגיל הפנסיה, יעדיפו לרוב השקעות סולידיות יותר, מאשר צעירים שאוהבים סיכונים. בכל מקרה, כדאי לזכור כי ניהול של תיק השקעות בבנק או בבתי ההשקעות הפרטיים, מצריך תשלום של עמלות רבות ומשונות. למשל, יש צורך לשלם עמלת קנייה עבור רכישה של נייר ערך מסוים ועמלת מכירה עבור מכירתו. גובה העמלה תלוי בבנק או בבית ההשקעות, אך חשוב לזכור כי מדובר על סכום שמצטבר עם הזמן ולמעשה נוגס ברווחים של ההשקעה שלכם. לעומת זאת, פוליסה פיננסית בחברת ביטוח, מהווה מכשיר פיננסי חדשני, שנועד לספק את התחליף המושלם לתיק השקעות מנוהל כמו למשל פוליסת חיסכון הכשרה. מכשיר זה אינו מצריך תשלום עמלות מכירה או עמלות קנייה, דמי הניהול שלו זולים יותר (ואף ניתן לנהל עליהם משא ומתן) ואין צורך לשלם מס, עבור מעבר ממסלול השקעה אחד למשנהו.

לסיכום, פוליסה פיננסית בחברת ביטוח מהווה את האופציה המושלמת עבור כל מי שמחפש אחר השקעה משתלמת ואטרקטיבית במיוחד. מדובר על מכשיר פיננסי מעולה לניהול כספים נזילים.

 

צרו קשר עוד היום עם חברת הביטוח הטובה ביותר: https://lirot.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מסורבי משכנתא

מסורבי משכנתא

אחד מהמצבים הכי לא נעימים בחיים הכלכליים של כולנו הוא יכולת החזר שאינה עומדת בהתחייבויות שעליהם חתמנו כשקיבלנו אשראי. מסורבי אשראי ומשכנתא הם אלה שבדרך

קרא עוד »
השקעה בבתי אבות באנגליה

השקעה בבתי אבות באנגליה

בתקופה האחרונה, אנו עדים להתפתחות מואצת של ענף ההשקעות בדיור מוגן באנגליה. נקודת הציון הראשונה שגרמה לשינויים בבתי האבות באנגליה, התרחשה בשנת 2008, עת הודיעה

קרא עוד »