עורך דין גירושין – למה חשוב לבחור עורך דין איכותי ומנוסה

עורך דין גירושין

תהליך גירושין הוא לא דבר קל. גם אם הוא מתבצע בצורה ידידותית בין הצדדים, סביר להניח שכל צד מרגיש אי נוחות, מרגיש כאב, תסכול ותחושות נוספות שנובעות מהעובדה שקשר זוגי, מערכת נישואים, התפרקה פתאום. בין אם זה היה קשר ארוך ובין אם זה היה קשר קצר. 

אחת כמה וכמה, תהליך גירושין הוא לא דבר קל כשמדובר על מצב בו בני הזוג נמצאים בריב, מאבק, אשר מחייב התדיינות משפטית בין הצדדים. במקרה כזה, טוב שיש לצידם עורך דין שיכול לייצג, כל אחד את האינטרס של הלקוח שלו. 

עורך דין גירושין אמור להוביל לידי כך, שהלקוח שלו ייהנה מהסכם גירושים שעונה על הצרכים והאינטרסים שלו. זאת בהתאם למה שהחוק קובע ולכל מה שנהוג על פי המצב והסטטוס של הזוג אשר עומד להתגרש. למרות שיש דברים מסוימים שאין בהם גמישות רבה, עדיין חשוב לשכור עורך דין איכותי ומנוסה שייצג כל אחד מהצדדים בתהליך. 

מדוע חשוב לבחור עורך דין איכותי ומנוסה

ההסבר לכך הוא פשוט. במקרים רבים תהליך גירושין יכול להשפיע על מהלך החיים מכאן והלאה בהרבה מאוד מישורים. בין אם זה במישור האישי ואפילו הנפשי, ובין אם זה במישור כלכלי ובמישורים אחרים. יש לו השפעה משמעותית על חיי בני הזוג בנפרד, בוודאי אם מדובר על תהליך בו מעורבים ילדים מתחת לגיל 18, ובפרט ילדים קטנים. 

עורך דין מקצועי ומנוסה, עורך דין דוד ביטן – עורך דין גירושין שמבין את המצב, ידע לייצג את הלקוח שלו באופן כזה שהאינטרס שלו יבוא לידי ביטוי על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך, הוא גם ידע לספק לו המלצות איכותיות שיכולות לעזור לו לנהל נכון את התהליך. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

כתרי זירקוניה בטורקיה

כתרי זירקוניה בטורקיה

כתרי זירקוניה, הם כמעין כובעים המכסים שן או כמה שיניים יחד. רופאי שיניים ממליצים לעיתים על כתר זרקוניה כדרך לתמוך בשיניים שבורות, חלשות או מעוותות.

קרא עוד »