מחיקת חובות תוך 24 שעות – זה ריאלי?

מחיקת חובות תוך 24 שעות

בימים של היום, לא קשה להכנס לחובות: יוקר המחייה, הלוואות שרק צוברות ריבית, הוצאות גדולות, מיסים גבוהים ושאר סיבות – כולן מכניסות את האדם הממוצע לפלונטר כלכלי שלא תמיד קל לצאת ממנו. גם בעלי עסקים יכולים למצוא עצמם שקועים בחובות החל מסיבות כמו יוזמה שלא הצליחה עד תשלומים גבוהים של בעל עסק שלא קל לעמוד בהם. 

אז מה עושים במקרה של חובות גבוהים?

יש את מי שיציע מחיקות חובות תוך 24 שעות, בעוד שלא תמיד ברור אם הבטחה כזאת היא ריאלית. אז כיצד אפשר באמת למחוק חובות? בתחילה חשוב לא להסתבך ולא להעמיק את הבור שבו אתם נמצאים על ידי פנייה לחברות מפוקפקות להלוואה או לקיחת הלוואה נוספת מהבנק או מחברות חוץ בנקאיות. 

המטרה במחיקת חובות היא לפרוע חובות קיימים, להצהיר על חדלות פירעון, לבדוק כיצד פורסים תשלומי חובות בכפוף לחוק, כאשר את כלל הפעולות האלה יעזור לכם לבצע עורך דין לפשיטת רגל שעוסק בנושאים כללים או בנושאים כמו חדלות פירעון ליחיד וחברות, טיפול בצוואות וירושות במידה ומדובר בנושא כזה, עד נושאים כמו ייפו כוח מתמשך או משפט מסחרי וליטיגציה אזרחית.

כיצד מוחקים חוב

כדי למחוק חובות חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מיומן כמו עו"ד חובות ולדעת כיצד אפשר להתנהל מול גופים שונים כמו נושים ושאר חברות או ארגונים/ עסקים להם אתם חייבים כסף. לעיתים יהיה צורך בפשיטת רגל ולעיתים במהלכים אחרים שנודעו להקל על החייב. בכול מקרה, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע ולא להזניח את החוב משום שכך תסתבכו יותר ויותר עם החוק. 

> קראו כיצד יוכל לסייע לכם עו"ד חדלות פרעון

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

חדרי בריחה

חדר בריחה

לצאת וליהנות? לחוות חוויה מסוג אחר ומהנה במיוחד? האטרקציה האהובה והפופולארית ביותר כיום הינה חדר בריחה. העובדה שכל כך הרבה ישראלים בוחרים לבקר בחדר בריחה

קרא עוד »