דוד בן הרוש יבנה – הניסיון עושה את ההבדל

דוד בן הרוש יבנה

הרבה פעמים, אנחנו תוהים מה ההבדל בין גורם כזה לגורם אחר, בכל הקשור ליכולות ניהול והצלחות ביצוע, בכל מה שקשור להיבטים של התמודדות עם מצבים מסובכים ויכולת לייצר תוכניות ארוכות טווח בתנאים שונים, ולהביא אותן לכדי יישום. 

ההבדל לעיתים מסתכם בניסיון של האדם שאחראי על כל התהליך. מי שיש לו ניסיון ידע כיצד לגשת לדברים ואיך להתמודד איתם. הוא ידע כיצד להתמודד עם בעיות שונות וידע כיצד לגשת אל העניין בצורה נכונה, באופן שלא ישאיר אחריו נזק משמעותי או כל דבר אחר שיכול להשפיע כך או אחרת על התהליך. 

דוגמא  טובה לכך הוא דוד בן הרוש מיבנה. מדובר באיש עם ניסיון רב שידע כיצד להתמודד עם מצבים שונים, בזכות העובדה שהוא התמודד איתם בעבר. דוד בן הרוש יבנה היה חבר מועצה, לימים היה שותף בכיר בניהול העיר ולאחר מכן גם ראש העיר. הוא ביצע תפקידים שונים אשר נתנו לו הרבה מאוד ניסיון, ממנו הוא למד ואת הדברים שצבר במהלך הזמן, הוא יישם גם במסגרת עבודתו מחוץ לעיירה בתפקידים שונים. 

מדוע יש חשיבות לניסיון?

יש טענה רווחת, שלעיתים הרעב הוא הדבר הנכון. אך אנשים שאין להם ניסיון ויש להם אך ורק רעב, לא ידעו תמיד לספק את התוצאה הנכונה. לכן הדבר הנכון לעשות, הוא לפנות אל גורם מקצועי שיש לו ניסיון, יש לו את היכולת להבין מול מה הוא מתמודד וכיצד לעשות את זה בצורה נכונה. 

דוד בן הרוש יבנה הוא דוגמא טובה, מאחר והניסיון שלו מאפשר לו להתמודד עם מצבים שונים ולהגיע לפתרונות יעילים, פתרונות טובים שיכולים להביא לתוצאות איכותיות לאורך זמן, במינימום עלות ובצורה חכמה ויעילה. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...