השוואת חבילות טריפל

השוואת חבילות טריפל

חבילות טריפל הן חבילות תקשורת אשר פועלות עבור שלושה תחומים, הטלוויזיה, האינטרנט והטלפון הסלולרי. עסקת חבילה זו יוצרת מעטפת כללית של כל שירותי התקשורת הנחוצים בכל בית או בכל משרד, בצען השוואת חבילת טריפל כעת!

השוואת חבילות טריפל 

מי שמעוניין לבצע החלפה של ספק התקשורת כדי ליהנות ממחיר מופחת, מאפשרויות גלישה רחבות יותר ומהתאמה מיטבית בתקשורת ובאינטרנט עבור הטלפון הנייד שלו, יוצר השוואה מושלמת בוחן  את האפיונים של המערכת הקיימת כעת מול ההצעה של חברת התקשורת המתחרה. רק אם התנאים הם זהים, או אף טובים יותר כדאי לשקול את המעבר.

רבים מהלקוחות מעוניינים לנדוד לחברה אחרת עקב ערוצים ייחודיים כמו חיבור לנטפליקס או לערוצים ייחודיים שהלקוחות מעוניינים בהם, כמו כאן למשל.

ממירים בחבילת טריפל 

נושא הממירים הוא חשוב כדי לראות ערוצים נבחרים אשר חשובים ללקוח, אפשר לקבל סוגים שונים של ממירים או סטרימר מקליט, כדי ליהנות מערוצי התוכן המובילים.

השוואת מחירי טריפל

יש לבדוק כל הצעת מחיר אם הספק מעניק 100 או 200 מגה עבור הגלישה, כמו כן אילו ערוצים אפשר לראות באמצעות הממיר, אם מדובר בכל קשת הערוצים או על הלקוח לבחור ערוצים ספציפיים המשויכים לעסקת חבילה זו. יש לשים לב אם קיים תשלום נוסף עבור הערוצים האחרים שבהם הלקוח מעוניין.

בחבילות הטריפל המורחבות, נהנים מקבלת ספק ITC במהירות של 40 או 100 מגה, המנוי כולל חיבור לנטפליקס, אך באפשרות צפייה רק בערוצים נבחרים.

לעסקים קיימות הצעות ייעודיות אשר כוללות 100 מגה ואם יש צורך במשרד בטריפל, בודקים אם המחיר הוא כדאי מול העסקה הנוכחית.

טריפל אשר כולל סיבים אופטיים הוא בעל נפח גלישה גבוה יותר ולכן מסוגל להעניק התאמה מיטבית ואיכותית ללקוחות רבים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

חומרי איטום

אמפיביה AMPHIBIA 3000 GRIP – הכל אודות

יריעות אמפיביה מביאות לידי ביטוי שימוש במיטב הטכנולוגיה הידועה לנו בעולם האיטום. מדובר ביריעות אטומות למים, עם יכולות של תיקון עצמי וגם הידוק עצמי לבטון.

קרא עוד »