אי אפשר לנסוע לטורקיה? בואו לחמאם טורקי בארץ

חמאם טורקי במרכז

תקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת מאוד. לא מעט אנשים מוצאים את עצמם בארץ, לאחר שתכננו לא מעט חופשה בחו"ל בחודשי הקיץ. אם תכננתם חופשה בטורקיה ואתם מוצאים את עצמכם במצב רוח ירוד בשל החופשה שהתבטלה, כדאי מאוד שתדעו שמה שיכול להחזיר לכם את השמחה זה ביקור בחמאם טורקי. חמאם טורקי במרכז יעניק לכם את ההרגשה שהגעתם לחמאם אמיתי בטורקיה.

מהו חמאם טורקי?

חמאם טורקי הוא למעשה גרסה ים תיכונית לבית מרחץ רומי שהיה קיים בעבר. בישראל ניתן למצוא כיום חמאם טורקי בשמו האורגינלי או בשמו האחר: סאונה רטובה. בחמאם הטורקי שבארץ ניתן לקבל טיפול גופני מפנק. במקור, החמאם הטורקי היה משמש לצורך מפגש ובילוי. בחמאם זה גם ביצעו טקסים שונים כגון: חתונות, חגים ועוד. במאה ה19 החמאם הטורקי היה מאוד פופולארי באיים הבריטיים והיה ניתן למצוא בהם מאות בתי מרחץ מעין אלה. אולם, מכיוון שכיום ישנם חדרי אמבט כמעט בכל בית, החמאם כבר לא דבר נפוץ. יחד עם זאת, חמאם טורקי בישראל משמש כיום לצורך טיפול גופני לכל אדם שמעוניין בכך. האווירה בחמאם הטורקי היא אווירה טורקית אותנטית וניתן להנות בו לחלוטין מטיפוח וטיפול בגוף ובנפש.

מה עושים בחמאם טורקי?

הטמפרטורה בחמאם טורקי עומדת על 40 מעלות והלחות בחמאם טורקי עומדת על 90 אחוז. לאחר ישיבה בחמאם המטפל מבצע באמצעות כפפה מחוספסת, טיפול מעין פילינג המאפשר את פתיחת הנקבוביות והסרת העור המת. לאחר מכן שכבות העור המת נשטפות בתהליך שנקרא הטלה. בתהליך זה מותזים על הגוף מים קרים. בתום טיפול זה המטפל יבצע למטופל עיסוי מפנק ואיכותי ויבצע פעולות נוספות אשר מאפיינות את החמאם הטורקי.

> מגוון טיפולים ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר https://www.r-c.co.il

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

הדפסה על חולצה

הדפסה על חולצה – עצב חולצה בעצמך

חולצה עם הדפסה היא מוצר שמהווה גימיק מאוד חמוד והוא מתאים למגוון סיטואציות. אנחנו מכירים את החולצות המודפסות המיועדות לקייטנות, למחנות קיץ, לתנועות נוער וכמובן

קרא עוד »