5 טיפים חשובים לניהול עסק שיעזרו לכם להימנע מפשיטת רגל בתחילת הדרך

להימנע מפשיטת רגל

רבים מאיתנו חולמים על פתיחת עסק עצמאי אשר יאפשר לנו להגשים את עצמנו ואת החלומות שלנו. אנו עושים הכול למען זה, משקיעים ממיטב כספנו וזמננו ועוברים את כל התהליכים הבירוקרטיים הנדרשים, אנו מנסים לדחוף קדימה אך עדיין זה פשוט לא קורה. לצערנו עסקים רבים במדינת ישראל נסגרים כבר בשנה הראשונה להיווסדם ונשאלת השאלה מה הם עושים לא בסדר? במידה וגם אתם חולמים להקים עסק אשר ייתן ביטוי לאישיות שלכם ויעזור לכם להגשים את הייעוד שלכם בעולם, הנה מספר טיפים אשר יעזרו לכם.

כל מה שצריך לדעת כשמקימים עסק

לפעמים נראה לנו כי פתיחת עסק חדש אינה דורשת המון וכי כל אחד יכול לעשות זאת. נכון, פתיחת העסק עצמו במת אינה דורשת המון אך תחזוקה וניהול נכון שלו דווקא כן. על מנת להצליח לשמור על העסק שלכם מפני פשיטת רגל הנה מספר נקודות חשובות:

  • בניית תוכנית עסקית – הצבת יעדים הינה הדבר החשוב ביותר להצלחתו של כל עסק, במידה ואינכם יודעים לאן אתם הולכים לא תדעו גם מהי הדרך. הציבו יעדים ומטרות הן לשנה, הן עבור כל חודש בחודשו וכמובן עבור כל יום.
  • זמן – הזמן הוא מצרך נדיר כיוון שזמן שעובר לא חוזר. כל שעה במהלך היום שבזבזתם לחינם לא תוכלו לדרוש בחזרה ולכן חשוב מאוד ללמוד כיצד מנהלים את הזמן נכון, איך למצות את שעות היום הניתנות לעבודה ולעשות חלוקה נכונה של מה אתם עושים בכל שעה.
  • האצלת סמכויות – איננו מוכשרים בהכול ויש חלקים גדולים בעסק שאיננו מבינים בהם ואנו לא יודעים כצד לנהל אותם ועל כן במקרים מעין אלו חפשו אחר אנשי מקצוע אשר יכולים להיות לכם לעזר. חפשו אחר רואה חשבון שינהל את הצד הכספי, איש טכני שיעזור לכם או כל דבר אחר לו אתם זקוקים ואינכם יודעים כיצד לתפעלו לבד.
  • שיווק – עבור כל עסק ההשקעה החשובה ביותר היא ההשקעה בשיווק. עסק שלא רואים אותו הוא עסק לא קיים. במיוחד כיום כאשר רוב השיווק נעשה דרך רשתות חברתיות לנראות יש תפקיד משמעותי. הקפידו לשווק ולדחוף את העסק שלכם קדימה כמה שרק ניתן.
  • ניהול הוצאות והכנסות – היו עם יד על הדופק לגבי כל הוצאה והכנסה של העסק שלכם. דעו כמה נכנס בכל יום ועל מה אתם מוציאים כסף. מעקב תמידי אחר הנושא יעזור לכם לדעת האם אתם בכיוון הנכון, היכן אתם צריכים להשקיע יותר, מהם המקומות אשר אינם פועלים כראוי וכמובן גם אלו מקומות פועלים כמו שצריך ובהם כדאי להשקיע עוד.

אין ספק כי ניהול עסק, במיוחד עסק בחיתוליו, אינו דבר פשוט והוא דורש השקעה רבה אך במידה ותעבדו לפי הטיפים שכאן מובטח לכם כי העסק שלכם יתקדם בצעדים גדולים אל עבר ההצלחה. במידה ובכל זאת אתם מרגישים שהעסק רק מכניס אתכם לבוץ עמוק יותר וחובות כלכליים כבדים יושבים עליכם ואינכם יודעים איך לצאת מזה צרו קשר עם עו"ד גלעד נרקיס ונשמח לסייע לכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

בודק שכר מוסמך

מה עושה בודק שכר מוסמך

לפני מספר שנים, חייב משרד העבודה את בעלי העסקים להתאים את גובה השכר של העובדים בהתאם למקצוע שלמדו. בודקי חשבון נשכרו לשם כך וזו חלק

קרא עוד »