בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נולד בלוד ב- 18 במאי 1971, לשני הורים שעלו ממרוקו ומטוניס בשנות ה- 50. הוא סיים את לימודי התיכון שלו במגמת אלקטרוניקה ומחשבים ומיד לאחר מכן התגייס לנח"ל. בהמשך הוא עבר קורס מ"כים של הצנחנים ויצא לקורס קצינים. עם הזמן, הוא הגיע לתפקיד של אלוף משנה במילואים ושירת במגוון רחב של תפקידי פיקוד שונים. במהלך הקריירה הצבאית שלו הוא פיקד על מאות חיילים, לוחמים ומפקדים מיחידות שונות, הדריך ועיצב את דרכם. כמו כן, הוא שירת במשך שנים ארוכות בתור מג"ד יוצאי יחידה מובחרת וסגן מפקד אוגדת מילואים. יש לו תואר ראשון A.B במנהל עסקים בהתמחות בשיווק ופרסום ותואר שני A.B.M במנהל עסקים בהתמחות במימון.

מי הוא בני ינאי?

מעבר להיסטוריה הצבאית העשירה שלו ולהשכלה הגבוהה שלו במנהל עסקים, מדובר על אדם מיוחד, שמקדיש את עצמו לעשייה החברתית. הוא נחשב לפעיל חברתי שמתמחה בעיקר בפריפריה, מתוך האמונה כי ניתן לצמצם את הפערים הכלכליים והחברתיים הקיימים בין ערי הפריפריה לבין ערי המרכז. במהלך הפעילות ההתנדבותית שלו, הוא עסק בשיפוץ של בתים בשדרות, השייכים ליוצאי אתיופיה נזקקים ואף סייע להם בקנייה של מוצרי חשמל בסיסיים לבית. כמו כן, הוא סייע לקשישים עריריים בנתניה לרכוש מוצרי חשמל בסיסיים ושיפץ את בתיהם. במהלך ההתקפות על שדרות, בני ינאי עסק בפעילות התנדבותית בעיר, על מנת להפעיל ולהעסיק את הילדים ולשקם את בתי הנזקקים. פעילות חשובה נוספת, היא ההתנדבות שלו במחלקת אונקולוגיה ילדים בבית החולים תל השומר.

לסיכום, בני ינאי נחשב לאדם מיוחד במינו, שעוסק לא מעט בפעילות חברתית. כמו כן, מדובר על אדם בעל ניסיון רב בעבודה מול משרדי הממשלה השונים ומול החברות הגדולות והמשפיעות ביותר במשק.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

סלון איטלקי

כמה עולה סלון איטלקי?

מתעניינים ברכישת סלון איטלקי? רוצים לדעת כמה כסף צריך להכין בשביל הרכישה הזאת? אז אנו כאן כדי לעזור לכם בעניין. ולא רק זאת, אלא אף

קרא עוד »