הילד עדיין מרטיב – האם יש לזה פתרון? ד"ר קובי שגיא ד"ר טל שגיא עם תשובה

ד"ר קובי שגיא ד"ר טל שגיא

אם הילד שלכם עדיין מרטיב מדי לילה או שהוא מרטיב כמה לילות בשבוע ואתם חשים כי הוא סובל מכך, זה בהחלט הזמן שלכם לטפל בזה. אם החלטתם בתחילה להתעלם אך אתם שמים לב שההתעלמות איננה מועילה והילד עדיין מרטיב, כנראה שהגיע הזמן לפתרון יעיל והרמטי. בעוד שישנם הורים שפונים באופן ישיר לפן הרפואי או לפן הפסיכולוגי על מנת להעניק מענה ראוי להרטבות לילה של ילדם, ישנם הורים שמחפשים שיטות חדשניות. השיטה של ד"ר קובי שגיא היא ללא ספק השיטה היעילה ביותר כיום.

השיטה של ד"ר שגיא להרטבות לילה

כאמור, הרטבות לילה אמנם יכולות לנבוע מסיבה פסיכולוגית או סיבה רפואית ואכן כדאי לשלול זאת. אולם, חשוב מאוד לקחת את העניין הזה בערבון מוגבל שכן, מרבית המקרים של הרטבות לילה בילדים אינם קשורים לסיבות פסיכולוגיות או לסיבות רפואיות. על פי ד"ר קובי שגיא, מומחה בהרטבות ילדים, הרטבות לילה לא פעם נובעות ממרכיב תורשתי והן מתחוללות בעיקר אצל ילדים אשר ישנים מאוד עמוק. כלומר, אותם ילדים ישנים עמוק כך שבמהלך הלילה גופם איננו יודע להתמודד עם שליטה על המנגנונים הנוגעים לכיווץ והרפיה של שלפוחית השתן. במקום לכווץ את שלפוחית השתן כאשר היא מלאה, הילד מרפה אותה וכך הוא מפספס. השיטה של ד"ר שגיא מבוססת על מכשור מיוחד שמטרתו היא ללמד את הילד כיצד לשלוט על המנגנון הכרוך בכיווץ והרפיה של שלפוחית השתן בלילה, גם כאשר הוא מצוי בשינה עמוקה.

בשיטה של ד"ר קובי שגיא ניתן להיגמל תוך 3 חודשים לחלוטין מהרטבת הלילה וזאת כאמור, לאחר שד"ר שגיא בוחן את הילד ומבצע בירור אודות ההיסטוריה הרפואית שלו, סיבות פסיכולוגיות רלוונטיות, מצב משפחתי ועוד. לאחר בירור מעין זה, ד"ר שגיא יבנה תוכנית מותאמת אישית לכל ילד בהתאם לפרופיל ההרטבה הייחודי שלו שיתקבל בתוכנה המצורפת למכשור הרלוונטי לטיפול.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

משכנתא לאחר הגירושים

מה קורה עם משכנתא לאחר הגירושים?

לא מעט זוגות אשר מתחתנים בוחרים לרכוש במהלך חייהם המשותפים דירה. מרבית הזוגות רוכשים דירה בסיוע של משכנתא, המהווה הלוואה משמעותית מהבנק לצורך רכישת הדירה.

קרא עוד »