חשבונית פקטיבית ממה צריך להזהר

חשבונית פקטיבית

אחת המכות הקשות בשנים האחרונות אשר פוגעות בלא מעט עצמאיים היא מכת החשבוניות הפיקטיביות. כיום ישנם לא מעט אנשים שבוחרים לעשות שימוש באפשרות זו של חשבונית פיקטיבית לשלל מטרות. על מנת להצליח להתמודד בצורה הטובה ביותר עם המכה מהשנים האחרונות, חשוב לדעת בדיוק ממי אתם מקבלים את החשבוניות. 

מכת מדינה – חשבוניות פיקטיביות

לא מעט אנשים בוחרים לעשות שימוש בחשבוניות פיקטיביות למגוון מטרות שונות. לכן, במידה ואתם רוצים לוודא שאתם לא מקבלים חשבוניות פיקטיביות עליהן תידרשו לתת את הדין במהשך, קיימת חשיבות רבה לבדוק היטב ממי אתם מקבלים את החשבוניות. אחת הדרכים הטובות ביותר לזהות סיכון לחשבוניות פיקטיביות היא בדיקה מעמיקה של נותן השירות לעומת נותן החשבונית.

וודאו שהחתום על החשבונית הוא נותן השירות!

אותם אנשים אשר בוחרים לעבור על החוק ולתת חשבוניות פיקטיביות פעמים רבות עושים זאת על ידי נותן שירות אחר. כלומר, במידה ואתם מבחינים כי נותן השירות הוא אינו החתום על החשבונית, ישנו סיכוי סביר כי אתם מתמודדים עם חשבונית פיקטיבית ראו כאן למשל. על כן חשוב מאוד לשים לב לחתום על החשבונית במטרה לנסות ולהתמודד עם מכת המדינה של העצמאיים בשנים האחרונות. 

בדקו את הנושא לעומק במטרה להימנע ממצבים לא נעימים

מעבר לכך, יש עוד מגוון נקודות שצריכות להעלות לכם חשד באמינותה של החשבונית. מומלץ בחום לבדוק היטב אודות כל השיטות בהן אנשים בוחרים להעניק חשבוניות פיקטיביות לשירות הצרכים האישיים שלהם. בדיקה מעמיקה בנושא זה תאפשר לכם להימנע ממצבים לא נעימים אשר במקרים מסויימים עלולים לעלות לכם לא מעט כסף. השקיעו מאמץ בבדיקת הנושא לעומק והיזהרו מכל אותן נקודות שחשוב לשים לב אליהן. הנקודה המרכזית והחשובה ביותר היא לוודא כי נותן השירות והחתום על החשבונית הם אותו אדם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

הדפסה על חולצה

הדפסה על חולצה – עצב חולצה בעצמך

חולצה עם הדפסה היא מוצר שמהווה גימיק מאוד חמוד והוא מתאים למגוון סיטואציות. אנחנו מכירים את החולצות המודפסות המיועדות לקייטנות, למחנות קיץ, לתנועות נוער וכמובן

קרא עוד »
צלמים לחתונה

כמה עולים צלמים לחתונה?

אם אתם מתכננים חתונה ומנסים להבין כמה עולים צלמים לחתונה, המאמר הזה נכתב בדיוק עבורכם! אילו גורמים משפיעים על המחיר של שכירת צלמים לחתונה? כמות

קרא עוד »