התרת נישואין – מה אתם צריכים להיות?

מסגרת נישואין הינה מסגרת מחייבת מאוד. אך מנגד היא ניתנת לפירוק. כמובן שכאשר בני זוג יוצרים ביניהם קשר הם שואפים להגיע למצב בו הקשר שלהם בריא, טוב ובר קיימא. אבל במציאות החיים מעמידים אותנו לא פעם מול מצבים מאתגרים. בין היתר קורה לא פעם שבני זוג מגלים כי הם סיימו בשלב מסוים את החיים המשותפים שלהם. את העניין שהם מצאו זה בזו הם מיצו, ועל פניו נראה כי הדרכים שלהם נפרדות. בין אם בדרכי שלום ובין אם בסיום צורמני… אבל תמיד צריך לדעת כיצד יש להיפרד כדי לבטל את מסגרת הנישואין. קראו על בקשה להתרת נישואין באתר של עו"ד עמרי אזולאי.

גירושין לעומת התרת נישואין

הנישאים על פי דרך התורה יוכלו להתיר את הנישואין באמצעות גירושין. תהליך שמבצעים אותו בבית הדין ובסיומו נחתמת תקופת החיים המשותפת והקשר שהיה בין בני הזוג. אך בני זוג שנישאו בנישואין אזרחיים והם חפצים להתיר את הנישואין אינם זקוקים לגט. שכן לפי כללי ההלכה הם אינם נשואים. מה כן? הם זקוקים להתרת נישואין. מדובר על צעד בעל פן משפטי אשר מבצעים אותו בעזרת עורך דין משרד הפנים. הוא יתיר את הנישואין ויעזור לבני הזוג להיפרד מבחינה רשמית באופן הנדרש.

הבנה בחוקים וניסיון בנישה

כדי להוביל את הזוג לפרידה בצורה מסודרת ויעילה, חשוב כי עורך הדין יכיר את הנושא המדובר. התרת נישואין מצריך ידע בחוקים הנוגעים לעניין, כמו גם ניסיון המקנה לעורך הדין את היכולת לנהל את התהליך באופן יעיל ומהיר. כמובן שכאשר התהליך מתנהל באופן כזה בני הזוג שלווים ורגועים, וחשים כי מערכת זוגיות והפרידה שלהם נמצאת בידיים טובות ונכונות. כך שהתהליך עתיד להסתיים במהירות ועל הצד הנכון והמתאים עבורם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

ייעוץ עסקי

מתי כדאי לפנות לייעוץ עסקי?

חברות ובתי עסק רבים סוחרים להסתייע בשירות מקצועי הכולל ייעוץ עסקי לקידום ומינוף בית העסק. ייעוץ עסקי יכול לסייע לכל בית עסק או חברה בכל

קרא עוד »

תיקן גרמני הדברה

מהו תיקן גרמני? והאם הוא נפוץ בישראל? מסתבר שמגרמניה מגיעים דברים נוספים חוץ מרכבי יוקרה, וכעת רבים מוצאים תיקנים קטנים בתוך מכשירי חשמל, באריזות קרטון,

קרא עוד »